Mobil sağlık aracı ile dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman hizmet vermekteyiz.

Alanında lider firmamızdan Mobil Sağlık Alanında Danışmanlık Almak İçin lütfen iletişime geçiniz.

 

Mobil Sağlık Hizmetleri

İzmir Mobil Sağlık Danışmanlık  olarak  işe girişlerde ve periyodik olarak kontrol yapılması zorunlu olan çalışanlarınızın sağlık tarama ve testlerini  Mobil Sağlık Aracımız vasıtasıyla işyeri sınırlarınız dâhilinde zaman kaybına yol açmadan yapmaktayız. Alınan numuneler ve ölçümler hastane ortamında Sağlık Bakanlığından bu ölçüm ve analizleri raporlamak için akredite edilmiş uzman doktorlarımız tarafından en kısa surede raporlanarak sonuçlar işletmenize veya işyeri hekiminize ulaştırılmaktadır. Talep edilmesi durumunda Az tehlikeli işyerleri ve işyeri hekimi olmayan işletmeler için işyeri hekimlerimiz tarafından işe giriş ve periyodik sağlık muayenesi formları düzenlenmektedir.

 

 

Dr. İRFAN TÖZ

ULAŞIM & İLETİŞİM

  • ATATÜRK Mahallesi Erdal İnönü Cad no 25 B Blok Daire 2 Narlıdere İzmir

  • 05305605139
  • 05305605139
  • irfantoz@gmail.com

İZMİR MOBİL SAĞLIK DANIŞMANLIK


Mobil Sağlık Hizmetleri İşyerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin de yapılması yasal bir yükümlülüktür. Çalışanların sağlık kayıtlarının işe girişten itibaren başlanarak kanuni sürelerle yenilenmesi ve saklanması gerekmektedir. Sağlık kontrollerinin zamanında yapılması oluşacak problemlerin önceden tespit edilmesini ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlayacaktır.

İZMİR MOBİL SAĞLIK DANIŞMANLIK Portör muayenesi, sağlık taramaları, solunum fonksiyon testi, kan ve idrar tetkikleri, akciğer grafisi, kulak odiosu vb. gibi tüm sağlık hizmetlerini uzman kadrosu ile vermektedir.

TETKİKLER VE YENİLENME SÜRELERİ Akciğer Grafisi En az yılda bir defa
Gaita Kültürü Salmonella ve Shigella yönünden, en az yılda bir defa
Boğaz ve Burun Kültürü Staphylococus aureus yönünden, en az yılda bir defa
Dışkının Mikroskobik İncelenmesi Entemoeba histolytica kistleri, Giardia lamblia kistleri ve helmint yumurtaları, yönünden En az 6 ayda bir defa

Ulaşım & İletişim

DR.İRFAN TÖZ
  • ATATÜRK Mahallesi Erdal İnönü Cad no 25 B Blok Daire 2 Narlıdere İzmir

  • 05305605139

  • 05305605139

  • 05305605139

Hakkımızda

İşyerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin de yapılması yasal bir yükümlülüktür. Çalışanların sağlık kayıtlarının işe girişten itibaren başlanarak kanuni sürelerle yenilenmesi ve saklanması gerekmektedir. Sağlık kontrollerinin zamanında yapılması oluşacak problemlerin önceden tespit edilmesini ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlayacaktır. İZMİR MOBİL SAĞLIK DANIŞMANLIK portör muayenesi, sağlık taramaları, solunum fonksiyon testi, kan ve idrar tetkikleri, akciğer… >> Devamı